Haber Detayı
23 Mart 2019 - Cumartesi 23:06
 
BAŞKAN UYSAL EREGLİDE RANTİYECİLERE YER YOK
Başkan Uysal, “Ereğli'de rantiyecilere yer yok" Seçim çalışmalarını sürdüren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Hüseyin Uysal, ekibiyle birlikte Bölücek Mahallesi'nde vatandaşlarla buluşarak, Ereğli'de rantçılara müsade etmeyeceğini söyledi.
- Haberi
BAŞKAN UYSAL EREGLİDE  RANTİYECİLERE YER YOK

ölücek Muhtarı İsmail Şişman ve Bölücekliler tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Uysal, kendilerini bu soğuk havaya rağmen karşılayan Bölücek sakinlerine teşekkür ederken, samimiyetlerinin ve sıcaklıklarının da içlerini ısıttığını söyledi. Yaptıklarınının yapacaklarının teminatı olduğunu hatıratan Başkan Uysal, daha güzel ve yaşanabilir ve tarım ağırlıklı bir Bölücek vaat etti. 
Sen önde yürürsen, bizde senin arkanda yürürüz
Başkan Uysal konuşmasında "Sizlerden aldığımız güçle, Büyük Birlik çatısı altında Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun partisinde büyük hizmetlere imza atacağız" derken, "Durma ilerle, Bölücek Seninle' sloganı atan gençlere de, 'Bize Bölücekli gençler demek istiyor ki, Sen 5 yıl bu şehre hizmet ettin. Sen önden yürürsen, bizde senin arkanda yürürüz. Hizmet etmeye devam et" 
Tedavi olmak için, sizlerin oylarına ihtiyacım var
Tedavi ettiği yaşlı bir kadının dualarına karşılık, "Bu teyzemiz yukarıdan aşağıya kadar yanmıştı. Ben yananları tedavi ediyorum. Benim de içim yanıyor tedavi olmak için sizlerin oylarına ihtiyacım var." ifadesini kullanan Başkan Uysal, "Diğer adaylar ne dediğini bilmiyor. Belediye binasını biri hastane biri de fakülte yapacağız diyor. Ne istediklerini ne dediklerini bilmiyorlar. Bunlar yapılmayacak işler" dedi.   
Kent Meydanına cesaret edip cami yapacağız diyemiyorlar 
Diğer iki adayın Kent Meydanı Projesi'ne cesaret edip cami yapacağız diyemediklerini hatırlatan Başkan Uysal, "Oraya bir tane belediye binasını belki koyarlar ama yan tarafına da AVM yaparlar, bizim tüm esnafımızı bitirirler. Biz bunlara asla müsade etmeyeceğiz. Ereğli'de tüm rant alanlarını kapatacağım. Bizim dönenimizde rantiyecilere yer yok. Benim hayatımda abidik gubidik işlere yer yok" diye konuştu.   
Başkan Uysal, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin katılımı ile 24 Mart 2019 Pazar günü (Yarın) Devrek Yol Ayrımı merkez seçim bürosu yanındaki otopark alanında gerçekleşecek açık hava toplantısına da tüm Bölücek halkını davet etti. Başkan Uysal'a Bölücek seçim mitinginde, BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik, Başkan Uysal'ın eşi Sevim Uysal, BBP Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, UYSAL, EREGLİDE, , RANTİYECİLERE, YER, YOK,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri