Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 17:33
 
Çaycuma Havalimanında çalışmalar son hızıyla devam ediyor..
Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova beldesinde geçtiğimiz ay başlanan havalimanı pist uzatma ve genişletme alt yapı çalışmasının dolgusu bugün itibariyle sona erdi.
- Haberi
Çaycuma Havalimanında çalışmalar son hızıyla devam ediyor..

İl Özel İdaresi Çaycuma şantiye bakım evinde havalimanı pistinin uzatma ve genişletme çalışmasına katılan işçiler ile protokol yemekte bir araya geldi.

Yemeğe; İlçe Kaymakamı Muharrem Coşgun, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, İl Genel Meclis Üyeleri Arif Sefercik, Adnan Tıska, Ahmet Ali Başören, Havalimanı Müdürü Hasan Özşahin, Zonhav Yönetim Kurulu Başkanı Recep Kahya, kurum amirleri ile şantiye de çalışan işçiler katıldı.

Yemeğin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz; “Zonguldak Havalimanı pist uzatma ve genişletme alt yapı çalışmalarının bitmesi münasebetiyle Çaycuma Kaymakamımız, İl Genel Meclis Başkanımız ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte öğle yemeği yedik ve çalışan tüm arkadaşlarımıza verdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettik. Daha sonra yapılan çalışmaları yerinde inceledik.” şeklinde konuştu.

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Çaycuma, Havalimanında, çalışmalar, son, hızıyla, devam, ediyor..,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri