Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 20:18
 
İcra kurulu üyeleri belli oldu..
Zonguldak İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri ve Zonguldak İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri seçim sonuçları belli oldu..
EKONOMİ Haberi
İcra kurulu üyeleri belli oldu..

TSO'dan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odamız Hizmet Binasında 27 Şubat 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen Zonguldak İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri ve Zonguldak İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri seçimi gerçekleşmiştir.

İl İcra Kurulu Seçimleri sonucuna göre; Genç Girişimciler İcra Kurul Üyeleri, Ahmet Yahyaoğlu, Selman Demirbaş ve Tarık Latif. 

Kadın Girişimciler İcra Kurul Üyeleri; Ayşegül Savaş Likoğlu ve Pınar Yazıcı olarak belirlenmiş olup, seçim sonuçlarına göre kazanan adaylar 07/03/2019 Perşembe günü Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde İl İcra Kurullarında Başkan ve Başkan Yardımcılarını seçmek üzere toplanacaklardır.
İcra Kurulu Üyeleri bugün saat 12:00’de Oda Başkanımız Arslan Keleş’i makamında ziyaret etmişlerdir. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Bakkaloğlu’da yer almıştır.

Sn. Keleş: ’’İcra Kurulu Üyelerinden seçilen kardeşlerimi tebrik ediyorum. Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Odamız için önemli kurullardır, kurullar ile uyum içerisinde çalışacağız. Kurul Üyelerinin taleplerini her zaman karşılamaya çalışacağız. İcra Kurul Üyelerine 7 Mart Perşembe Zonguldak’ta yapılacak seçimlerde Başarılar diliyorum. ’’dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İcra, kurulu, üyeleri, belli, oldu..,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri