Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 22:29
 
iYİ Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Ali Kaya, Ereğli FM'de Fikri Kapan'ın canlı yayın programında ilçe halkına seslendi, projelerine değindi.
İYİ Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Ali Kaya, Ereğli FM'de Fikri Kapan'ın canlı yayın programında ilçe halkına seslendi, projelerine değindi. "Çalışmalarımızda şeffaf, katılımcı ve demokratik bir yöntem ortaya koyacağız" diyen Kaya, özetle şu ifadelere yer verdi:
- Haberi
iYİ Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Ali Kaya, Ereğli FM'de Fikri Kapan'ın canlı yayın programında ilçe halkına seslendi, projelerine değindi.

Ulaşılabilir, eğitimli, heyecanlı, sıcakkanlıyım. Ereğli için hedeflerim var. Seçim çalışmalarımda benimle tanışan insanlarda sıcakkanlılığı ve samimiyetimi zaten görüyorlar. Bundan dolayı halkımız oylarıyla beni tercih etsinler. Partileri de iyi araştırsınlar. İYİ Parti Türkiye’nin Demokrat Parti, Adalet Partisi, Anavatan Partisi geleneğinden gelen; bütün eğilimlerin kendini, aidiyet anlamında mutlu hissettikleri, kabul gördüğüne inanan bir partidir. İYİ Parti bu ülkenin ana kucağıdır, ana şefkatidir. İYİ Parti bu ülkenin üzerine doğan bir güneştir. İyi Parti Sultan Alpraslan’dır. İYİ Parti bize Fatih Sultan Mehmet’i hatırlatıyor, İYİ Parti bize Mustafa Kemal’i hatırlatıyor. İYİ Parti bu ülkenin ortak değerlerinin savunulduğu bir yerdir, bu ülkenin geleceğidir, istikbalidir. Dolayısıyla ben diyorum ki, İYİ Parti yeni bir partidir, 28 Şubat sürecinde zamanın ‘despot generallerinin baskısıyla önlerine konulan kararnameye imza atan birçok siyasetçinin olduğu o günlerde, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in dik duruş sergilemesinden dolayı darbeci generallerin ‘biz seni kazığa oturturuz’ denildiğini biliyoruz. Meral Akşener bu ülkenin hakiki evladıdır. İYİ parti bu ülkenin yumuşak yüzüdür, kalbidir. Tüm kadınlarımız da bu anlamda Sayın Genel Başkanımıza destek olmak istiyorlar.
Yeni bir parti ve çiçeği burnunda bir belediye başkan adayı olarak bu kentte güzel şeyler yapmak istiyoruz. Bu anlamda da insanlarımızdan değişimi desteklemelerini istiyoruz. Çünkü değişim şart, eski hamam eski tas olmasın. Ne olur, yeni yüzler kazandırın"

Kaynak: Editör:
Etiketler: iYİ, Parti, Kdz.Ereğli, Belediye, Başkan, adayı, Ali, Kaya,, Ereğli, FM'de, Fikri, Kapan'ın, canlı, yayın, programında, ilçe, halkına, seslendi,, projelerine, değindi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri