Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 17:30
 
Kaymakam Çorumluoğlu'nun 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’da kutlama mesajında şu görüşler yer verdi;
- Haberi
Kaymakam Çorumluoğlu'nun 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı

Her yıl 24 Temmuz’da Gazeteciler ve Basın Bayramı ile birlikte “Basından Sansürün Kaldırılışının” yıldönümünü kutluyoruz. Topumda meydana gelen olaylar hakkında kamuoyunu objektif, tarafsız ve doğru bilgilendirmek basınımızın temel görevidir. Böylesine önemli bir misyonu üstlenen gazetecilerin, bu ilkeler doğrultusunda ortaya koydukları emek, çaba ve gayretleri takdire şayandır.

Basın hürriyeti içinde görevlerini yerine getiren ulusal ve yerel basınımız, özgürlüklerin ilerlemesi ve kamuoyu oluşumunda büyük bir güce sahiptir. Gerek ülkemizin gerekse Ereğli’mizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ülkemiz ve ilçemiz ekonomisine olumlu yönde yansımasına, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, sansürün kaldırılışının 112. yıl dönümünde; tüm basın mensuplarının “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını” en içten dileklerimle kutluyorum. İlçemiz basınına bu güne kadar olduğu gibi, bundan böyle de  ilkeli ve tarafsız bir anlayışla sürdüreceğine inandığım çalışmalarında başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Çorumluoğlu'nun, 24, Temmuz, Gazeteciler, ve, Basın, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri