Haber Detayı
23 Mart 2019 - Cumartesi 16:19
 
Oruç ve Şahin, gazetecilerin sorularını yanıtladı..
Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarından Saadet Oruç, AK Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin ve AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Kdz.Ereğli Öğretmenevinde basın topalntısı düzenleyerek; gazetecilerin sorularını yanıtladı..
SİYASET Haberi
Oruç ve Şahin, gazetecilerin sorularını yanıtladı..

[16:19, 23.3.2019] Sina Yeni Ufuk: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kdz.Ereğli mitinginin değerlendirildiği toplantıda Şahin, "Bu Ereğli için büyük şans. Bu şansı değerlendirmemeiz gerekiyor. Cumhurbaşkanımız Ereğli'yi seviyor ve değer veriyor', dedi.

KAMPÜS MESELESİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın devlet hastanesi eski arazisi yerine fakülteler kampüsü yapılmasıyla alakalı konu için 'Sorunlar kısmen çözüldü' sözüne açıklık getiren Şahin, "Buradaki sorun şu. Kampüs binaları dikey değil, yatay olarak yapılacak. Askeri Helikopter'in iniş veya çıkışına engel teşkil edilmeyecek şekilde bina dizaynı yapılacak. Burada başka bir sorunumuz yok. Sayın Cumhurbaşkanımızın söylemek istediği aslında bu', dedi.

EREĞLİ OSB'NİN TALEBİ..

Miting öncesi Kdz.Ereğli OSB'nin Düzce ve Bartın illeri gibi Kdz.Ereğli'nin de 4. derece teşvik kapsamına laınması konusuyla alakalı açıklama yapan Saadet Oruç, konuyu bizzat kendisinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilettiğini ve konudan haberi olduğunu belirtti.

İLK İŞİM TERSANELERİ CANLANDIRMAK..

Ereğli'nin kanayan yarası tersanlerle ilgili açıklama yapan Şahin, belediye başkanı seçildiği anda ilk işinin tersaneleri canlandırmak olduğunun altını çizdi..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oruç, ve, Şahin,, gazetecilerin, sorularını, yanıtladı..,
Haber Videosu
href=https3A2F2Fwww.facebook.com2Fsina.ciladir2Fvideos2F101571277234248502F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true">

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri