Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 11:10
 
POSBIYIK MURTAZA VE GÜMÜŞHANELİLERLE BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık,seçim çalışmaları kapsamında dün yine yoğun günlerinden birini daha yaşadı. Sabahın erken saatlerinden itibaren saha çalışmalarında bulunan CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, soğuk havaya rağmen ziyaret programlarına da hızla devam ediyor.
- Haberi
 POSBIYIK MURTAZA VE GÜMÜŞHANELİLERLE   BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık,seçim çalışmaları kapsamında dün yine yoğun günlerinden birini daha yaşadı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren saha çalışmalarında bulunan CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, soğuk havaya rağmen ziyaret programlarına da hızla devam ediyor.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, seçim çalışmaları kapsamında Gümüşhaneliler Dernek Lokali’nde Kdz.Ereğli Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Lokman Öztürk ve dernek üyelerini ziyaret etti.

Kdz.Ereğli Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Lokman Öztürk, kendilerini ziyaret eden CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi adaylarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, geniş katılımlı gerçekleşen ziyarette kendilerini ağırlayan Kdz.Ereğli Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Lokman Öztürk ve dernek üyelerine teşekkürlerini iletti.

Posbıyık, ziyarette yaptığı konuşmada, ‘iyi bir Ereğli, iyi bir gelecek için göreve yeniden talip olduk. Ereğli’nin bir 5 sene daha kaybetmeye tahammülümüz yok. Çoluk, çocuğumuzu, torunlarımızı seviyor isek bu işi yapabilecek tecrübeli ve lider kişiyi getirmek, destek vermek gerekir.’diye konuştu.

Posbıyık ve beraberindekiler Kdz.Ereğli Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Lokman Öztürk ve dernek üyeleriyle yaptıkları çay sohbetinin ardından toplu fotoğraf çektirerek dernek lokalinden ayrıldılar. ve ondan sonra murtaza mahalesi geçtiler

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık halk buluşmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte Murtaza Mahallesi’ndeki halk buluşmasına katılan Posbıyık,’Beni Ereğli’de yaşayan insanlar Belediye Başkan Adayı yaptı. Onun için ben Ereğli halkının Belediye Başkan Adayıyım’dedi.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık; ‘‘

Bana moral verdiniz. Sağolun var olun. Değerli hemşerilerim bende biliyorsunuz bu mahalledenim. Murtaza Mahallesi’nde evimiz vardı. Çocukluğum hep burada geçti. Yani aynı mahalledeniz. Ereğli kozmopolit bir kent. Her kesimden insan var bu memlekette. Böyle Belediye başkanlığı yapmak kolay değil. Belediyeyi bileceksin, tecrübeli olacaksın. Birde ürkek olmayacaksın, korkak olmayacaksın. Geçtiğimiz 5 yılda olduğu gibi Ereğli’yi başkası yönetir. Önümüzdeki seçimlerde sizlerden istirham ediyorum. Yeni bir hata yapmayalım. Ereğli’deki bütün Belediye Başkan adayları iyi insanlar, iyi dostlar. İyi olmak yeterli değil. Belediyeciliği bilmezler. Liderlik özellikleri yoktur. Dolayısıyla Ereğli 5 sene daha geriye giderse çok büyük sıkıntılar olur. Benim aday olmamam için çok uğraştılar. Ama Allah razı olsun Ereğli halkı faksla telefonla genel merkezi arayarak Halil Posbıyık aday olmazsa oy kullanmaya gitmeyeceğiz dediler. Beni kimse Belediye Başkan Adayı yapmadı. Beni Ereğli’de yaşayan insanlar Belediye Başkan Adayı yaptı. Onun için ben Ereğli halkının Belediye Başkan Adayıyım. Bu kadar açık söylüyorum. ‘‘ dedi ve projelerinden bahsederek Murtaza Mahallesi sakinlerini bilgilendirdi.

Posbıyık konuşmasının ardından alkışlar eşliğinde beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte seçim çalışmalarına ara vermeden devam etti.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: , POSBIYIK, MURTAZA, VE, GÜMÜŞHANELİLERLE, , , BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri