Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 23:18
 
Şehit Babası 13 aydır kayıp.. Hayatından şüphe ediliyor..
Bolu'da yaşayan kızına ziyarete gelen şehit Babası İsmail Hırçın adeta kayıplara karıştı. 13 aydır kayıp olan baba için arama çalışmalarının sonlandırıldığı bildirildi..
- Haberi
Şehit Babası 13 aydır kayıp.. Hayatından şüphe ediliyor..

 12 Mart 2019 21:52:22

Bolu'nun Yeniçağa ilçesine bağlı Eskiçağa köyünde yaşayan kızına ziyarete gelen 68 yaşındaki Şehit Babası İsmail Hırçın'dan 13 aydır haber alınamıyor. Arama çalışmaları sonlandırıldı..

1 Şubat 2018 Çarşamba günü Eşkiçağ köyü'nden sabah saatlerinde Yeniçağa'da kurulan pazara gitmek için evden çıkan şehit babası İsmail Hırçın gün boyunca eve dönmedi. Hırçın'dan haber alamayan ailesi durumu jandarma ekiplerine haber verdi. Bolu İl AFAD Müdürlüğü ve jandarma ekipleri, köy çıkışına 300 metre mesafede bulunan bir akaryakıt istasyonunun güvenlik kameraları incelenerek Hırçın'ın gittiği yönü belirleyerek arama çalışmalarına başladı. Fakat herhangi bir ize rastlanılmadı..

Olayın üstünden tam 13 ay geçti. Kayıp baba Hırçın için yapılan tüm aramalar sonuçsuz kaldı.

"HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUM"

Konuyla ilgili açıklama yapan İsmail Hırçın'ın oğlu Saffet Hırçın, babalarının hayatından endişe duyduklarının altını çizerek; "13 aydır aramadığımız köy cadde mahalle sokak kalmadı. Ama halen bir iz yok. Artık ciddi ciddi hayatından endişe ediyoruz. Devletimiziden 1997 yılında şehit olan kardeşim Cafer'in hatrına yardım bekleiyoruz", dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehit, Babası, 13, aydır, kayıp.., Hayatından, şüphe, ediliyor..,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri