Haber Detayı
30 Mart 2019 - Cumartesi 17:01
 
YÖRESEL DERNEKLERDEN EROL ŞAHİN’E TAM DESTEK…
AK Parti Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, önceki dönem milletvekilleri Özcan Ulupınar ve Fazlı Erdoğan ile birlikte yöresel dernek evlerini ziyaret etti. Şahin Ereğli’deki yöresel derneklerden tam destek aldı…
- Haberi
YÖRESEL DERNEKLERDEN EROL ŞAHİN’E TAM DESTEK…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahın seçim kampanyasının son günü de, adaylığının açıklandığı ilk günkü tempo ve enerji ile çalışmalarını sürdürdü.

Erol Şahin bugün beraberinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, önceki dönem Zonguldak milletvekilleri Özcan Ulupınar ve Fazlı Erdoğan’ın yanı sıra partisinin İlçe Başkanı Fatih Çakır ile birlikte Süleymanlar Mahallesinde bulunan yöresel dernek evlerini ziyaret etti.

Yöresel Derneklerin yöneticileri ile tek tek görüşen Erol Şahin, yöneticilerin tamamından testek sözü aldı.

Derneklerin üyelerinin de katılımı ile adeta mitinge dönüşen ziyarette sırasıyla İlçe Başkanı Fatih Çakır, önceki dönem Milletvekilleri Özcan Ulupınar ve Fazlı Erdoğan ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç birer konuşma yaparak Şahin’e destek istediler.

Önceki dönem milletvekillerinden Özcan Ulupınar, Erol Şahin’in yanında olduklarını belirten konuşmasında, CHP Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı eleştirdi.

Ulupınar, Halil Posbıyık’ın sevgi barış dostluk derken bile kavga ettiğini savunarak, kavga edecek kimse bulamadığı takdirde aynanın karşısına geçip kendisi ile kavga edebileceğini ifade etti.

Erol Şahin ile Ereğli’nin tarihinde görmediği hizmetleri alabileceğine dikkat çeken Özcan Ulupınar, Ereğli’nin geleceği için herkesin Şahin’e oy vermesi gerektiğinin altını çizdi ve “Erol Şahin ile Ereğli tam bir Sakarya olabilir” dedi.

Yine önceki dönem milletvekillerinden Fazlı Erdoğan’da yaptığı konuşmasında, Şahin’in henüz göreve gelmeden bir çok sorunun üstesinden geldiğini, kendisinin çok başarılı bir insan olduğunu ve Ereğli’nin önünü açacağına inandığını belirtti.

Şahin’in bugünden Ereğli’de bir çok sorunu çözmesinin ve arkasında Cumhurbaşkanı ile hükümetin tam desteğinin bulunmasının kıskanıldığını belirten Fazlı Erdoğan, “Kıskananlar çatlasın” dedi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç ise konuşmasında, Erol Şahin’in fark atarak Ankara’ya güçlü gönderilmesini istedi ve, “Cumhurbaşkanımızın karşısına dik bir şekilde gidebilelim” dedi.

AK Parti Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin de büyük alkış ve tezahüratlar arasında gerçekleştirdiği konuşmasında, Ereğli’de herkesi kucaklayan, sorun yaratan değil çözüm üreten ve herkese eşit mesafede olan bir belediye başkanı olacağını söyledi.

Ereğli’de hiçbir iddiası olmadan sırf AK Parti’nin seçim kaybetmesi için aday olanların olduğunu da hatırlatan Şahin, bu kişileri “Vefasızlar” olarak değerlendirdi ve halkın pirim vermemesini istedi. Bu adayların amaçlarının oy bölmek olduğunu söyleyen Şahin, herkesin akrabalarından tutun da çevresindeki tüm tanıdıklarını arayıp bu zafere katkıda bulunmalarını istedi.

 

,

Kaynak: Editör:
Etiketler: YÖRESEL, DERNEKLERDEN, EROL, ŞAHİN’E, TAM, DESTEK…,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri